1960’ lı yılların başlarında Gökşimşek Tekstil San. Tic. A.Ş. ünvanı ile dünyanın ve Türkiye’nin tekstil endüstrisi merkezlerinden birisi olarak bilinen Bursa şehrinin çarşı merkezi olan Ulucami ve Kapalı Çarşı civarındaki ilk mağazamızla tekstil sektöründe faaliyete başladık.

Ana faaliyet alanımız olan tekstil ürünlerinde fason üretim ile yurtiçi toptancılıkta ilerlerken 1980’de ülkemizin başlattığı ihracat hamlesi sonrası Bursa’ nın dokuma merkezi olan Duaçınarı’ nda ilk fabrikamız ile kendi ürünlerimizi üretmeye başlayarak tekstil sektöründe önemli bir adım attık. Daha sonra 1999 yılında Türkiye’ nin ilk endüstri merkezi olan Pilot Organize Sanayi bölgesinde 6.000 m² lik yeni fabrikamıza geçerek üretimimizi daha da geliştirdik.

2014 yılında ise ürünlerimize gelen talep doğrultusunda yine Pilot Organize Sanayi bölgesinde 25.000 m² lik fabrika inşaatımızı tamamlayarak kadife seccade, halı ve döşemelik kumaş olarak imal ettiğimiz ürünlerimizi Afrika, Orta Asya, Uzakdoğu, Avrupa ve Amerika kıtası dahil tüm bölgelerdeki ülkelere göndererek alanımızda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar her geçen gün daha yenilikçi daha kaliteli bir şekilde  müşterilerin isteklerini karşılayabilme misyonu ile faaliyetlerimizi sürdürerek müşteri memnuniyetini sağlamaya ve dürüst iş ahlakına sahip olma ilkesiyle çalışarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmekteyiz.

Phone : +90 (224) 241-8320
Fax : +90 (224) 241-8320
Web : www.panoteks.com
E-mail : panoteks@panoteks.com
Adress : Organize Sanayi Bölgesi Park Cd., 16140 Işık Tepe OSB/Nilüfer/Bursa

PANOTEKS_OSB_LOGO