Firmamız 1976 yılından günümüze Yün Çamaşır, Eldiven, Yün çorap ve korse imalatı ile sizlere hizmet vermektedir. Kaliteyi ve sağlığı ön planda tutan firmamız, teknolojinin en gelişmiş makinalarını kullanmaktadır. Soğuk kış günlerinde ülkemiz insanlarının en yakın dostu olan Güvenç Yün, dünyadaki pek çok ülke insanının da dostu olmuştur.

Woolmark  Blend  lisanslı  yün çamaşırlarımız,  tahlil belgeli olup, Avustralya yününden imal edilmiştir. Çamaşırlarımızda kullandığımız iplik;  %75 Yün (Avustralya Yünü) %25 Akrilik olmak üzere ülkemizin sayılı yün iplik  fabrikalarında özel büküm ile elde edilir. Meydana getirilen kumaş, ülkenin sayılı işletmelerinde yıkatılıp, senfonize ettirildikten sonra  dinlendirilerek kesime alınır.  Bu nedenle Güvenç Yün ürünleri “Yıkama sonrası en az çekme” oranına sahiptir.

Üretiminde her türlü yün, akrilik ve fantezi ipliğin kullanıldığı Güvenç Yün eldivenlerindeki renk yelpazesi  ve çeşit,  her zevke  ve yaşa hitap etmektedir. Bayan, erkek, garson boy, çocuk  ve  bebek eldivenleri üreten Güvenç Yün; ‘’SICAK DEĞİL SIMSICAK ‘’sloganı ile Türkiye’nin en büyük eldiven ve yün çamaşır üreticisidir.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ:

Asker Eldiveni

Erkek eldiveni

Bayan Eldiveni

Garson Eldiveni

Çocuk Eldiveni

Bebek Eldiveni

Erkek Yün Çamaşırı

Bayan Yün Çamaşırı

Çocuk Yün Çamaşırı

Phone : +90 (224) 243 14 14
Fax : +90 (224) 243 13 29
Web : www.guvencyun.com
E-mail : guvencyun@guvencyun.com
Adress : Organize Sanayi Bölgesi Ali Osman Sönmez Bulvarı 2. Sk. No: 4 Nilüfer – BURSA / TÜRKİYE